המנהל המוסיקלי - אילן גלבוע

את חינוכו המוסיקאלי קבל בבית הספר התיכון תלמה ילין. את השרות הצבאי עשה כמעבד מוסיקאלי של הלהקות הצבאיות של אותה תקופה. משם הדרך הייתה פתוחה לפניו להשתלבות בשוק המקצועי.

ההפקה הראשונה בה לקח חלק הייתה כאחד מהמעבדים המוסיקלים של להקת "הכל עובר חביבי". במשך מספר שנים היה המנהל המוסיקלי של שלמה ארצי והיה שותף אז להפקת כ-3 תקליטים של ארצי. (אחד השירים הידועים שחודש אז היה שירם היפהפה של אורלנד וזהבי "אני נושא עימי").

עד היום עובד גלבוע עם להקות זמר, ביניהן צעירי תל-אביב כתב את המוסיקה למחזמר פיטר פן בכיכובו של חנוך רוזן ולמחזות רבים אחרים. משמש כיום המנהל האמנותי של פסטיבל עין-גב, ובשנים האחרונות גם מפיק את פסטיבל ערד. עם השנים היה המנהל מוסיקאלי של אמנים כמו יוסי בנאי, ציפי שביט (טמבולינה) דודו דותן ועוד.

גלבוע שימש כמנהל מוסיקאלי של פסטיבלי הזמר החסידיים. באחת ההופעות בחו"ל נכח יואל פרנס מנהל להקת הגבעטרון ופנה אליו בהצעה להיות המנהל המוסיקאלי של הגבעטרון.

מזה כ-20 שנה משמש גלבוע כמנהל המוסיקאלי של הגבעטרון, כשמטרתו לתת לגבעטרון את האנרגיה והיכולת להמשיך ולהופיע כגוף המוביל בתחום הז'אנר בארץ. לשיר את שירי העבר מחד ומאידך להביא ולהקליט חומר מקורי ועדכני.